61 - 80 av 151
1...345...8 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Lördag 18 februari 2012

Klubbad för

BAG, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå, beige, tyg läder, 40x22x17 cm, visst slitage, dragkedjan är trasig.

1 400 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, CELINE, vintage, brun med mellanbrunt läder, 30x28 x9 cm, visst slitage. Dragtapp på dragkedja saknas.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, must de Cartier, 100 % siden, 80x80 cm, beige, guld, rost, originalförpackning.

1 200 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MARC O´POLO, svart läder, 35x34x6 cm.

700 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, svart tyg, läder, 28x18 cm.

1 000 kr

Utrop: 400 kr

VÄSKOR, LOUIS VUITTON, Keepall 50, mnogram canvas, 50x27x21 cm, lås (nycklar saknas).

3 600 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LUELLA, svart skinnlack med vitmetalldetaljer, 40x30x 5 cm, dustbag.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, ALEXANDER Mc QUEEN, svart skinnlack, 18x10 cm, mynt, sedel, 8 st kontokortsfack.

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, DIOR, Dior Party 2 WG9, rosabruna bågar, glas, putsduk och etui.

450 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Les Chats, Daphne Duchesne, fr. 1985, 100 % siden jacquard/overprint, 90x90 cm, originalask. Denna sjal är ovanlig med tassar som ett mönster på den vita delen av sjalen. Sjalen har några diffusa fläckar annars i mycket gott skick.

21 000 kr

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, GUCCI, Jockey Meduim Hobo, svart tyg, läder, gulmetall detaljer, fr. 2009, 36x25x11 cm, dustbag.

Utrop: 5 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grykar, 100 % siden, 90x90 cm, röd, vit, grå, guld, originalask.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

ÖRHÄNGEN, ESCADA, clips i gulmetall med röda och svarta stenar, 1980-tal, originalpåse och ask.

300 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Övrigt

PÄLSSTOLA, ESCADA, färgad silverräv, längd 165 cm, inköpt på NK 1990-tal.

4 900 kr

Utrop: 5 400 kr

BAG, GUCCI, Joy/ Boston vaxat tyg med bruna skinnlack detaljer, 32x22x17 cm, dustbag.

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Kläder Stövlar

GUMMISTÖVLAR, GUCCI, svarta, klack 6 cm, stl 35, originalkartong.

950 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petite Noe, monigram canvas, vintage, 24x27x18 cm. Läder remmen som man knyter till väskan med är ej original, visst slitage och fläckar på väskans botten.

950 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Randonné, monogram canvas, vintage, 32x 44x17 cm.

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45 Bandoulière, monogram canvas, 45x27x20 cm. Visst slitage.

3 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Övrigt

PÄRM, MULBERRY, pärm för block och pennor, svart präglat läder (Kongo), 18x18x3 cm.

1 100 kr

Utrop: 600 kr