Avslutad | Fashionabla – Lördag 18 februari 2012
VÄSKA, LUANA, turkosblå läder, mässingsfärgade detaljer 35x26x16 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Kläder Skor
SNEAKERS, FENDI, vit läder med ljusbeiga stickningar, stl 38 1/2, skopåse och skokartong.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3027/S D28BN, svarta bågar med vitmetall detaljer, några små repor på glasen, putsduk, etui.
RESVÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå, beige tyg, läder, 70x40x18 cm, visst slitage påtyget samt på läder detaljerna.
VÄSKA, BURBERRY, svart läder, gulmetall detaljer, ITPELLIL146SANT, 30x20x17 cm, tillbehör axelrem.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, La Vie du Grand Nord, A. Honoré, 100 % siden, 90x90 cm, mellanblå, gul, turkos, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, VIF Argent, Dimitri Rybaltschenko, 100 % siden, 90x90 cm, vit, grågrön, originalask. Sjalen är fläckig.
VÄSKA, GUESS, natufärgat präglat läder vitmetall detaljer, oliv grön stickning, 25x14 cm