Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 mars 2012
Klubbad för
Accessoarer Pennor
Meisterstück 1441, reservoirpenna, sterling silver, förgylld metall, svart, stift i 18K guld/rodinerat guld, längd 14 cm, orginaletui, ytterkartong.
Accessoarer Tändare
CARTIER, tändare, doublé, briljant ca 0,07 ct, ca TW(G)/VS, Ref nr 15386 V, höjd 7 cm, med rött Cartierfodral, ej funktionsgaranti.
Accessoarer Tändare
ST DUPONT, tändare, 1960-tal, förgylld metall, ref BW9941, höjd 4,8 cm, fodral, nyckel och stift medföljer, ej funktionsgaranti.
Accessoarer Tändare
ST DUPONT, tändare, förgylld metall, ref nr. 9UBZ92, höjd 5,5 cm, ej funktionsgaranti.
Accessoarer Pennor
SCHEAFFER, 3 ST, kulspets, blyerts, reservoarpenna, förkromad metall och borstat stål.