1221 - 1228 av 1 228
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2011

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Porta, Minidiskporta Yamaha MD8 snr PL01227 i kartong med manual

450 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon Powershot G9 snr. 523110841 med batteriladdare, kablage och manualer i kartong

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital Videokamera Canon XM2 snr. 134620400038 med laddare

3 600 kr

Utrop: 6 500 kr

Pantvaror Elektronik

Diktafon, Olympus WS 311M med USB kabel

350 kr

Utrop: 600 kr

Tavla, Olja på duk, Lorenz Pasch d.ä, riksrådet greve Johan Gyllenborg 150x121cm i ram

16 400 kr

Utrop: 22 000 kr

Tavla, Olja på duk, Herman Blödistel, Allegori över gudfruktigheten, 1688, 81x101cm i ram

7 600 kr

Utrop: 13 000 kr

Takkrona, med plastljus

450 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar, 1 Par Ljusstakar Gnosjö Malm, sign. WH, H:23,6cm

250 kr

Utrop: 500 kr