Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2011
Herrur, Calvin Klein, stål, stållänk 18cm, quartz, kronograf, datum, mineralglas, refnr K22471, små repor på länk
Damur, Glycine Engström 18K, länk 18K 17cm, manuell, plastglas, defekt, referensnummer: A36741, går ej, bruttovikt 27,8g
Herrur, Tag Heuer Aquaracer, stål, stållänk 18cm, automat, safirglas, datum, viklås, referensnr: WAB2010, serienr: FG5109, repa på ring, repig länk
Damur, Helvetia vitguld 18K med diamanter 6xca0,005ct, integrerad länk vitguld 18K, manuell, plastglas, referensnr:663000562 bruttovikt 22,8g
Elgitarr, Fender Telecaster snr MZ206127 (mexico 2002), lackskador i mjukt fodral
Elgitarr, Ampeg Heavy Stud mod. GEH 150, kontrollplatta lös, elektronik delvis urkopplad, i hårt fodral
Gitarrförstärkare, Hughes & Kettner Edition Blue 60-r snr. 001255 med nätkabel
Pantvaror Kamera
Kamera, Canon EOS 40D snr. 083050516554, Canon 17-85mm snr. 36115206 i väska med laddare, manualer och kablage