Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2011
Klubbad för
Fiskespön, 2st, varav 1 Graphite Composite med 1 rulle Abu Garcia Ultra Cast, slitna
Armring, mönstrad, ihålig, öppningsbar modell caØ8,5cm med säkerhetskedja små nagg/bucklor på insida samt något repig 14K 92g