541 - 560 av 1 622
1...272829...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2011

Klubbad för

Porslin, Äggfat 31cm med 3 skålar 15cm, Disney Jul Stefan Lindahl

650 kr

Utrop: 300 kr

Porslin, Kakfat 27cm, Disney Jul Stefan Lindahl

425 kr

Utrop: 50 kr

Vas, signerad Kosta Books 90

100 kr

Utrop: 50 kr

Skål, signerad Kosta Books 90

125 kr

Utrop: 50 kr

Fiskespön, 2st, varav 1 Graphite Composite med 1 rulle Abu Garcia Ultra Cast, slitna

150 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld, skadat 18K med stenar 17,6g

Utrop: 5 000 kr

Hänge, med stenar och diamanter 5xca0,02ct 14K 1,6g

400 kr

Utrop: 350 kr

Armring, mönstrad, ihålig, öppningsbar modell caØ8,5cm med säkerhetskedja små nagg/bucklor på insida samt något repig 14K 92g

Utrop: 20 500 kr

Armband, Pansar 18K 18,5cm 16,7g

4 100 kr

Utrop: 4 700 kr

Halskedja, Cordel 14K 46cm 5,1g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Pansar 18K 50cm 11,7g

Utrop: 3 300 kr

Hänge, Hjärta 18K 0,3g

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par X-länk med stav 18K längd ca2cm 2g

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 18K 44cm 1,2g

Utrop: 350 kr

Parti guld, skadat/graverat 18K med stenar 15,6g

Utrop: 4 000 kr

Smycke, Slipshållare med Cordelkedja 18K 4,1g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, doserad Bismarck 18K 45cm 44,4g

Utrop: 12 600 kr

Hänge, E skadat/skevt 18K 0,2g

Utrop: 75 kr

Halskedja, Cordel 18K 44cm 2,1g

Utrop: 600 kr

Halskedja, manglad Pansar 18K 52,5cm 8,9g

Utrop: 2 600 kr