Avslutad | Fashionabla – Lördag 21 januari 2012
PUDERDOSA, HERMÈS, silveretui för puder, låsmekanismen är sönder, spegelglaset har lossnat, gravyr 26.4 1971, originalask.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, CELINE, marinblå läder, gul och vit metallspänne, längd 70-85 cm (extra hål har gjorts), bredd 2 cm, visst slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sherwood PM, monogram vernis, färg: Rouge Fauviste, 35x17x15 cm, dustbag.
BAG, CHRISTAIN DIOR, stor week-end bag i marinblå tyg, läder, 60x38x20 cm, lås och nycklar finns, något slitage på väskans botten.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, KENZO, brun präglad mocka, spänne i borstad vitmetall, bredd 3 cm, längd 105-115 cm.
VÄSKA, FENDI, beige, brun tyg, brunt präglat läder, gulmetall detaljer, 32x20x6 cm, kvitto, dustbag.
VÄSKA, BURRBERRY BLUE LABEL, rosa, brun, vit ruta, brunt läder, beiga stickningar, 30x20x15 cm. Väskans botten lite smutsig.
ARMBAND, HERMÈS, gulmetall med rosa, röd emalj, bredd 1,2 cm, stl S, originalask. Armbandet har lite repor på emalj och gulmetallen.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, rödbrunt läder, gulmetallspänne, bredd 4 cm, längd 80-85 cm, dustbag och originalask.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder med gulmetal detaljer, 27x19 cm, tillbehör axelrem.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, beige läder med gulmetalldetaljer, 33x25 cm. Några färgskiftningar i lädret.