1401 - 1420 av 1 820
1...707172...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2011

Klubbad för

Halskedja, Pansar 51,5cm i silver 3,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par med sten i silver 1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par i silver 925/1000 med blå stenar (1 stoppers 830, 1 ej silver) 2,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

Knappar, ett par manschettknappar i importerat silver med sten brv 17,7g

375 kr

Utrop: 125 kr

Armband, Bismarck silver 17,5cm 6,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen, ett par med sten, skruvlås i silver 1,6g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, skador, stenar 57,0g

Utrop: 325 kr

Herrur, 18K Eterna plexiglas, datum, quartz gravyr på bakboett med läderband

Armbandsur, Lassale quartz, stål, viklås 18,5cm, i ask

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, Tissot Seastar Seven 18K, äldre modell manuell graverad bakboett, läderband

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Damur, Raymond Weil quartz, electroplated 18K ca 17,cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Damur, Must de Cartier VLC doublé quartz, repigt glas, läderarmband med viklås, slitet band

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Knappar, ett par manschettknappar 14K vitguld med diamanter 2xca 0,05ct, bruksskick 11,2g

Utrop: 2 600 kr

Herrur, Certina 18K quartz, datum, graverad bakboett med läderband i ask

2 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Damur, Tissot 18K äldre modell, skador, saknar visare, läderband

650 kr

Utrop: 350 kr

Parti guld, skador 18K 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, ett par 18K med stoppers 0,8g

250 kr

Utrop: 300 kr

Damur, Certina 1888 stål quartz diamantindex 5st, diamantkrans 76st pärlemotavla datum, viklås bruksskick, nr RKQ-HA-10063

Utrop: 4 000 kr

Herrur, Vestal RandomHero quartz extra länkbitar i ask

350 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Jaques Lemans 1-1119 quartz repigt glas viklås 17cm

450 kr

Utrop: 550 kr