Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2011
Klubbad för
Bestick, Prins Albert, silver 12st Knivar 210mm 12st Gafflar 177mm 12st Skedar 186mm Bordsbestick modell Olga
Bestick, Prins Albert, silver 12st Knivar 182mm 12st Gafflar 147mm Förrättsbestick modell Olga
Bestick, 3 Bordsskedar 22cm, med monogram, 4 Gafflar 18,2cm med gravyr utländskt silver, skador,
Bestick, 4 Matgafflar 20,1cm, 6 kaffeskedar 13,5cm samtliga med monogram, utländskt silver
Knappar, ett par manschettknappar med svart sten, Finska & Svenska stämplar brv 15,1g