341 - 360 av 1 357
1...171819...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 november 2011

Klubbad för

Glas, 1 Skål på fot pressglas 16cm, 1 Skål på fot Mariomekko 13cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Glas, 5 Glögglas med fot samt öra 6,5cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Malm, ett par Ljusstakar malm 10,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Spegel , Förgylld äldre modell med förmodligen 2-delat originalglas skadat 74x31cm

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Hängskåp, vitmålat med guldfärgad dekor sent 1800-tal höjd 92cm

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsur, Årsur med glaskupa med nyckel

375 kr

Utrop: 300 kr

Diamant, 1xca0,49ct naggad, inneslutningar, skador

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, 14K skadat lås 63,5cm 65,4g

Utrop: 14 200 kr

Hänge, 14K 9,1g

Utrop: 2 000 kr

Hänge, 14K 5,2g

Utrop: 1 100 kr

Armband, skadat 19cm 18K 38,9g

Utrop: 11 000 kr

Halskedja, Bismarck 44cm 18K 16,1g

Utrop: 4 500 kr

Armband, Bismarck 17cm 18K 16,4g

Utrop: 4 600 kr

Ring, med röd sten, skadad Ø18 1/2 18K 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Ring, med stenar Ø 17 18K 1,8g

500 kr

Utrop: 550 kr

Ring, med diamanter 3xca0,005ct Ø16 1/4 18K 2,1g

Utrop: 850 kr

Ring, med diamant 1xca0,01ct Ø17 3/4 18K 1,2g

Utrop: 475 kr

Ring, med diamanter 10xca0,005ct Ø16 1/4 18K 2,1g

Utrop: 850 kr

Ring, med diamanter 3xca0,005ct Ø18 18K 1,7g

Utrop: 650 kr

Ring, med röda stenar Ø18 1/4 18K 2,5g

Utrop: 800 kr