1341 - 1357 av 1 357
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 november 2011

Klubbad för

Kaffeskedar, 12 st. modell Rosenholm längd 120mm i Silver

750 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja, Kejsar Silver 925 51cm 85,5g

750 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Cordell Silver 925 50cm 22,6g

175 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja, med integrerat hänge Silver 43cm 15,7g

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Silver 925 51cm 102,5g

650 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja, Pansar Silver 925 50cm 42,5g

Utrop: 300 kr

Damur, Omega De Ville stål, går ej krackelerad urtavla med armband i stål/doublé.

225 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, halvakustisk Epiphone Dot CH, lackskador serienr. EE04113683 i skadat hårt fodral.

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Förstärkare, Music Man 212HD one thirty, skadad snr. 0002238 chassinr: 2475-130-EX

2 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Elgitarr, Peavey Raptor Plus nr. 01120202 i mjukt fodral.

425 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Kobra LM Ericsson, mintgrön

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson Xperia X10 imeinr.359419037293973 serienr.CB511JXFXH repig baksida, lite vita färgstänk med laddare, två par hörlurar, manual i orginalkartong.

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, HTC S740 imeinr.352681027515304 serienr.HT849K313180 med laddare.

225 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Gustavsberg design Stig Lindberg höjd 20,5cm.

650 kr

Utrop: 250 kr

Fat, två st. Gustavsberg design Stig Lindberg 15,5cm*8cm

425 kr

Utrop: 350 kr

Kanna, Rörstrand design Gunnar Nylund höjd 34cm.

800 kr

Utrop: 900 kr

Glas, två st. Champangeglas Orrefors Optica symphony design Gunnar Cyren höjd 24cm i orginalkartong.

225 kr

Utrop: 250 kr