301 - 320 av 1 357
1...151617...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 november 2011

Klubbad för

Ring, 18K med diamant ca 0,01ct Ø18 1,3g

Utrop: 475 kr

Parti guld, 18K repig 1,2g

Utrop: 325 kr

Parti guld, 18K buckligt/ gravyr 0,8g

Utrop: 225 kr

Hänge, 18K 0,5g

150 kr

Utrop: 175 kr

Halskedja, Silver med drakhuvud 60cm 128g

750 kr

Utrop: 850 kr

Hänge, SIlver 12,8g

150 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver, Halskedja Figaro silver 925 52cm missformat lås 135,3g

Utrop: 900 kr

Halskedja, Kejsarlänk Silver 925 62cm 119,3g

850 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja, Silver 925 45cm 64,3g

375 kr

Utrop: 425 kr

Skedar, Silver 12st Kaffeskedar modell Vängåva 120mm

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti silver, gravyr/defekt 19,5g

125 kr

Utrop: 125 kr

Smycken, Silver Armband X-länk 19cm, Armring Ø6cm, Brosch med stenar 66g

350 kr

Utrop: 400 kr

Set, Pärlor Halskedja doserad något barocka Ø7,9-3,2mm 55cm, Armband caØ3,1mm 20,5cm Silverlås

250 kr

Utrop: 300 kr

Silver, Cigarrlåda i silver och trä, monogram Höjd:8cm Bredd:20,5cm Djup:13cm Bruttovikt: 1179,1g

3 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti silver, silvertacka 999/1000 Johnson Matthey nr.HK12054 500g

3 700 kr

Utrop: 3 500 kr

Väggur, Pendyl förgylld rokokostil 60x30cm nyckel saknas

225 kr

Utrop: 500 kr

Fickur, Savonette 18K 3 boetter guld Chronometer små bucklor Ø53mm boettnr.97417

8 100 kr

Utrop: 4 000 kr

Herrur, Police Chronograph i stål med stållänk 19cm nr.10968J

375 kr

Utrop: 450 kr

Puka, Pearl snr.186512

225 kr

Utrop: 500 kr

Puka, Pearl snr.186515

225 kr

Utrop: 500 kr