Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2011
VÄSKA, BURBERRY, liten väska, ruta i vit, beige, röd, detaljer vit skinnlack, 11x8x4 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARFS, HERMÈS, Mon Ami Pierrot, Sandra Laroche, 100% siden, 90x90 cm, klarblå, ljusblå, rosa, grön, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, La Promanade de Longchamps, Philippe Ledoux, 100 % siden, 90x90 cm, vinröd, guld, original förpackning. Sjalen har några fläckar.
SOLGLASÖGON, POLO SPORT, Ralph Lauren, PS1016/S, svarta plast, gummi bågar, påse, ytterkartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, mod. Alma, monogram canvas, 30x23x16 cm, lås (nycklar saknas), visst slitage på väskans botten.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, beige vaxat tyg, beige läder, 37x28x5 cm, vintage, 1980-tal.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, beige vaxat tyg, läder, 13x8 cm, mynt, sedel, 3 st kontokortsfack, 3 st plastfickor (något slitna), vintage, 1980-tal.