121 - 140 av 193
1...678...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2011

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PORTMONNÄ, MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), 9x9 cm,

400 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, BURBERRY, liten väska, ruta i vit, beige, röd, detaljer vit skinnlack, 11x8x4 cm, dustbag.

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SCARFS, HERMÈS, Mon Ami Pierrot, Sandra Laroche, 100% siden, 90x90 cm, klarblå, ljusblå, rosa, grön, originalask.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, PILGRIM, gulmetall kedja med 5 st berlocker, längd 17-20 cm.

250 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100 % siden, blå, röd.

550 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

ALIPS, HERMÈS, 100 % siden, blå, grön.

400 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, La Promanade de Longchamps, Philippe Ledoux, 100 % siden, 90x90 cm, vinröd, guld, original förpackning. Sjalen har några fläckar.

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Övrigt

KORTLEKAR, HERMÈS, 2 st kortlekar, den ena oöppnad, originalask.

650 kr

Utrop: 300 kr

SOLGLASÖGON, RALPH/ Ralph Lauren, 913/S, svarta bågar, glas, etui.

425 kr

Utrop: 400 kr

SOLGLASÖGON, POLO SPORT, Ralph Lauren, PS1016/S, svarta plast, gummi bågar, påse, ytterkartong.

350 kr

Utrop: 400 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Junior, RJ 9502S, vinröda metallbågar, fodral.

250 kr

Utrop: 300 kr

SOLGLASÖGON, BALENCIAGA, vintage, vit, röd, plastbåge.

450 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CÉLINE, 100 % siden, gammelrosa, grå.

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CELINE, 100 % siden, marin, ljusbå, röd.

225 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, 100 % siden, vinröd, gul, ljusblå, grön.

325 kr

Utrop: 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, mod. Alma, monogram canvas, 30x23x16 cm, lås (nycklar saknas), visst slitage på väskans botten.

2 500 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, beige vaxat tyg, beige läder, 37x28x5 cm, vintage, 1980-tal.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, beige vaxat tyg, läder, 13x8 cm, mynt, sedel, 3 st kontokortsfack, 3 st plastfickor (något slitna), vintage, 1980-tal.

Utrop: 450 kr

Accessoarer Övrigt

NECESSÄR, CHRISTIAN DIOR, beige vaxat tyg, läder, 18x12 cm, vintage, 1980-tal.

400 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, vintage ca 1930-tal, svart mocka, gulmetall, 24x11x2 cm, insidan inredd med myntfack, sedelfack, spegel, visst slitage.

1 200 kr

Utrop: 350 kr