Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2011
KEDJA/HÄNGE, CHRISTAIN DIOR, gulmetallkedja, hänge med imitationspärlor, strass. Längd 38-42 cm.
COLLIER, SWAROVSKI, 22K pläterad guld med swarovski kristaller, längd 42 cm, förlängningsdel 2 cm, originaletui.
Accessoarer Övrigt
DIADEM, BURBERRY, rutigt tyg, beige, svart, röd, insidan svart tyg Tyget lossnat något vid ena fästet.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, TECNICA, päls, läder med gummisula, stl 40 (liten i storleken snarare 39 eller 39 1/2)
VÄSKA, GUCCI, gråblått vaxat tyg, marinblå läder, 22x18x4 cm axelrem. Väskans foder är slitet.
Accessoarer Övrigt
NYCKELHÅLLARE, REPORTER, cognacs färgat läder, 9x6 cm, hållare för 6 st nycklar, dustbag, ask.
Kläder Övrigt
SILVERRÄVSHATT, en storlek, går att reglera till mindre storlek då det finns ett dragsko band i hattens foder.
VÄSKA, MULBERRY, kikatväska svart scotchgrain, rödbrunt läder, 17x20x6 cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage, petite Noe, monogram canvas, 24x27x18 cm, visst slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, mod. Koala, Damier, foder rött, 12x10 cm, mynt, sedel, 9 st kontokortsfack, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, mullvadsfärgad scotchgrain, mellanbrunt läder, 32x24x17 cm, axelrem i tyg.