Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 december 2011
Klubbad för
Dosor-Etuier Etuier
CIGARETTETUI, Cartier, förgylld metall, svart lack, 10x6 cm, lack något bortsliten, mindre bucklor.
Accessoarer Pennor
MONTBLANC, Meisterstück Classique, reservoarpenna med stift i 14K guld samt Rollerball penna , i läderetui
Accessoarer Pennor
PARKER, pennset, kulspets och blyertspenna, förgylld metall, originaletui, etui trasigt.
Accessoarer Tändare
ST DUPONT, tändare, förgylld metall, ref nr. 9UBZ92, höjd 5,5 cm, ej funktionsgaranti.