1 ARMBAND, bismarck, vikt 17,0.
Utrop: 1 375 kr
1 ARMBAND, fantasi, vikt 21,5g.
Utrop: 1 750 kr
1 HALSKEDJA, bismarck 44cm, vikt 14,4g.
Utrop: 1 150 kr
1 ARMBAND, bismarck, 1 HALSKEDJA, bismarck, skada, 37 cm, vikt 13,4g.
Utrop: 1 075 kr
1 BROSCH, vikt 6,5g.
Utrop: 525 kr
1 EL GITARR, Encore, vänsterhänt, i fodral.
Utrop: 1 700 kr
2 RINGAR, vikt 8,7g.
Utrop: 700 kr
1 KAMERAHUS, Nikon F-601, med objektiv, Nikon 35-70MM.
Utrop: 3 000 kr
4 PAR ÖRHÄNGEN, 2 RINGAR, sten saknas, vikt 5,5g.
Utrop: 450 kr
2 RINGAR, vikt 9,4g.
Utrop: 750 kr
1 GITARR i fodral, Bjärton.
1 FIOL med stråke, i etui, Halvar Sundvisson Hackås.
Utrop: 1 100 kr
1 RING med äkta stenar ca 0,65ct.
Utrop: 6 500 kr
1 TAVLA, Erik Jerken, akvarell, 33*48cm.
Utrop: 1 800 kr
1 HERRARMBANDSUR, Raymond Weil.
Utrop: 2 000 kr
1 SABEL, med skida, skada.
Utrop: 900 kr
1 ARMBAND, vikt 1,9g, skada.
Utrop: 170 kr
1 LITOGRAFI, Lasse Åberg, 136/200.
Utrop: 1 000 kr
2 ARMRINGAR, vikt 16,5g.
Utrop: 1 325 kr
1 FÖRSTÄRKARE, 1 KASSETTDÄCK, 1 CD- SPELARE, knapp sakans, Kenwood.
Utrop: 2 500 kr
Lördag 16 maj 1998
Förfallna panter / AVB
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm