161 - 180 av 333
1...8910...17 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 16 maj 1998

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, bismarck, vikt 17,0.

Utrop: 1 375 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, fantasi, vikt 21,5g.

Utrop: 1 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, bismarck 44cm, vikt 14,4g.

1 250 kr

Utrop: 1 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, bismarck, 1 HALSKEDJA, bismarck, skada, 37 cm, vikt 13,4g.

Utrop: 1 075 kr

Pantvaror Övrigt

1 BROSCH, vikt 6,5g.

600 kr

Utrop: 525 kr

Pantvaror Övrigt

1 EL GITARR, Encore, vänsterhänt, i fodral.

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR, vikt 8,7g.

700 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Nikon F-601, med objektiv, Nikon 35-70MM.

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

4 PAR ÖRHÄNGEN, 2 RINGAR, sten saknas, vikt 5,5g.

375 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR, vikt 9,4g.

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 GITARR i fodral, Bjärton.

475 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 FIOL med stråke, i etui, Halvar Sundvisson Hackås.

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING med äkta stenar ca 0,65ct.

5 600 kr

Utrop: 6 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Erik Jerken, akvarell, 33*48cm.

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 HERRARMBANDSUR, Raymond Weil.

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 SABEL, med skida, skada.

2 800 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, vikt 1,9g, skada.

225 kr

Utrop: 170 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Lasse Åberg, 136/200.

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

2 ARMRINGAR, vikt 16,5g.

1 100 kr

Utrop: 1 325 kr

Pantvaror Övrigt

1 FÖRSTÄRKARE, 1 KASSETTDÄCK, 1 CD- SPELARE, knapp sakans, Kenwood.

Utrop: 2 500 kr