1 RING, 23K, vikt 5,0g.
Utrop: 400 kr
1 EL- GITARR, Jackson, med etui.
Utrop: 4 500 kr
1 EL- GITARR, Fender, med etui.
Utrop: 1 800 kr
1 GOLFSET, med bag, vagn och 13 st klubbor.
Utrop: 1 700 kr
1 RING, med äkta sten ca 0,05ct, 14K, vikt 6,3g.
Utrop: 700 kr
1 TAVLA, Roland Svensson, 168/ 260, litografi.
1 RING, vikt 9,0g.
Utrop: 725 kr
1 HERRARMBANDSUR, Certina DS.
Utrop: 1 100 kr
1 HERRARMBANDSUR, Certina, 18K.
1 RING, vikt 6,8g.
Utrop: 550 kr
UTGÅTT.
1 KIKARE, Zenith 9*35, med fodral.
Utrop: 500 kr
1 HERRARMBANDSUR, Deville.
Utrop: 600 kr
1 TAVLA, Bengt Lindström, akvarell 12, 5*20cm, skada.
Utrop: 1 500 kr
1 TAVLA, Birger Ericsson Birger, olja, skada ram, 55*46cm.
Utrop: 4 000 kr
1 HERRARMBANDSUR, Camel.
1 KAMERA, Olympus AF- 1.
Utrop: 250 kr
1 KAMERA, Richoh AF 55.
Utrop: 200 kr
1 HERRARMBANDSUR, Sector.
1 HALSKEDJA, fantasi, 48cm, vikt 12,9g.
Utrop: 1 025 kr
Lördag 16 maj 1998
Förfallna panter / AVB
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm