421 - 440 av 1 208
1...212223...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2011

Klubbad för

Diverse, 1 äldre träskrin (spricka) 1 sparbössa i koppar höjd: 8cm

850 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Verktyg, 1 skruvdragare 2 multiverktyg Cotech

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Sticksåg, Bosch GST85PE 580W

600 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Akvarell signerad Siv Catoni 23x30cm

100 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Elektronik

Symaskin, Husqvarna Optima 150 snr 33418223 med tillbehör

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

Verktyg, Elsvets Pionier X3.145 snr 504035/03

700 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Verktyg, 2 skruvdragare Homework (varav 1 defekt) i väska , 140 delar borr, bits mm i väska

275 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Symaskin, Brother snr.L11136740 med tillbehör

750 kr

Utrop: 700 kr

Leksak, Plåtleksak Mercury rymdskepp i orginalkartong

700 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, 18K defekt 0,8g

Utrop: 225 kr

Ljusstakar, ett par i marmor och metall höjd: 22,5cm

700 kr

Utrop: 400 kr

Smyckeset, Filigrandarbete, Halscollier 40cm, Ring Ø 18, Armring öppen modell, ett par Örhängen 18K 47,8g

11 800 kr

Utrop: 13 600 kr

Armband, Pansar med namngraverad platta 21,5cm 18K 13,9

Utrop: 4 000 kr

Armband, med texten "I miss you M" 15,5cm 14K 19,8g

Utrop: 4 400 kr

Klackring, med sten Ø18 18K 3,5g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, graverat med diamanter 7x ca 0,01ct 18K 13,1g

Utrop: 4 000 kr

Parti guld, udda/graverat 18K 3,8g

Utrop: 1 100 kr

Armband, trasigt 14K 3g

Utrop: 700 kr

Ring, med Camé Ø16 1/2 18K 3,5g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med diamanter 7x ca 0,01ct Ø17 18K 2,1g

Utrop: 850 kr