401 - 420 av 1 208
1...202122...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2011

Klubbad för

Herrur, Tissot Titanium T670 Quartz

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital HP Photosmart R8/8 5,1MP med kablage, väska, laddare och manualer i kartong

225 kr

Utrop: 500 kr

Kikare, Minolta Classic 2 7x50 i kartong

325 kr

Utrop: 150 kr

Kikare, Luxon 7x50 WOC4725 waterproof i väska och trälåda

550 kr

Utrop: 600 kr

Kikare, Monokikare Zeiss 8x20 i väska

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Hemmastudio, Yamaha MT8X snr.KL01196

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Dvd, Andersson med inspelningsfunktion och fjärrkontroll snr. A6B3P0110

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Verktyg, överhandsfräs Bosch fräsverktyg i etui Typ.061613703 1300W

3 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Verktyg, Mutterdragare Meectools modellnr.IW900 900W

200 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson K660i med headset laddare i kartong IMEI: 35257102-867657-9 Snr. BX900ENSPX

325 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson Z310i IMEI. 35464001-47681-9

100 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Nokia Xpress Music 5130 med laddare IMEI. 356817-02687615-8

300 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

Stereo, Panasonic Snr. MM0DA002230 Modellnr. SC-HC20 med fjärrkontroll

650 kr

Utrop: 500 kr

Gravyrer, 3st 35x24cm torrnålsgravyr

650 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Olja på duk Vårdag vid Gräsö kyrka Inga Berg 46x55cm

Utrop: 800 kr

Teckning, 3st Kolteckningar Harald Wiberg 14,5x19cm, 21x18cm, 26x31cm

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljuskrona, med prismor en prisma saknas, 1 olja marint motiv krackelerad 35x60

350 kr

Utrop: 700 kr

Ljusstakar, ett par träljusstakar förgyllda höjd:38cm

175 kr

Utrop: 300 kr

Tenn, 12 st tenntallrikar Ø28cm

850 kr

Utrop: 500 kr

Speglar, 2 speglar 38x31,5cm 20x17cm med ram

275 kr

Utrop: 200 kr