1441 - 1460 av 1 816
1...727374...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2011

Klubbad för

Hängur, Terval, manuell, saknar hängögla, double

100 kr

Utrop: 150 kr

Herrur, Certina 18K Skadad och graverad

2 100 kr

Utrop: 750 kr

Herrur, Omega 18K manuell, datum, boett 23mm med slitet läderband

3 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Damur, City 18K manuell repor på plexiglas med slitet läderband

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, äldre Omega Ladymatic stål/double med X-länk 18K 19cm saknar låsåtta brvikt 29,6g

3 600 kr

Utrop: 3 800 kr

Herrur, Seiko Kinetic stål datum repigt safirglas quartz ca 18,5cm

Utrop: 900 kr

Herrur, Jaques Lemans stål 1-1344 chronograph datum med gummiband

600 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Diesel stål quartz DZ-1110 repa i glas viklås ca 18cm

325 kr

Utrop: 500 kr

Tvärflöjt, sterlingsilver Jupiter Dimedici JFL-1011E i fodral

Utrop: 4 200 kr

Elgitarr, Hagström Super Swede M06090845 i mjukt fodral

3 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Gitarr, semiakustisk Epiphone Dot CH Snr.EE05042822 i fodral

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Gitarr, akustisk Tanglewood TW28-ST USA i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster USA Snr 026634 små lackskador i hårt fodral

5 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Gitarr, Variax Line6 700 Snr 05110363 i fodral med en pedal och kablar

4 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Elgitarr, Ibanez Artcore AGS83B-ATF i fodral

3 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta dynax 404si med objektiv 35-80mm 1:4-5,6

325 kr

Utrop: 50 kr

Hängur, Esperanto med oädel kedja

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring, silver med sten Ø17 6g

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Leica M3 snr:782212 med Leitz Wetzler Summicron 1:2/50 snr2142881 med läderfodral

5 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Sony DSC-W85 med laddare sladdar fodral och CD skiva i kartong

700 kr

Utrop: 250 kr