1801 - 1816 av 1 816
1...899091 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2011

Klubbad för

Elgitarr, Williams, Les Paul-modell, Korea i mjukt fodral

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr, Kramer 300HST, Floyd Rose II-stall Seymour Duncan HSS mickuppsättning, korea, småskador i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr, Falcon signature series, utbytt stallmik, små lackskador i mjukt fodral

Utrop: 550 kr

Elgitarr, Epiphone special II snr: 0805236784 indonesien i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Supreme i mjukt fodral med förstärkare Supreme MS-10G

300 kr

Utrop: 350 kr

Tuba, Bastuba Yamaha YEP-201, bucklor, slitage med två muntsycken i hårt fodral

3 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Yamaha YS-1 snr 30618217 utan fodral

275 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, ESP LTD deluxe Viper 1000 snr.W0809930 i mjukt fodral

Utrop: 4 100 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Special Edition Classic i mjukt fodral

200 kr

Utrop: 500 kr

Förstärkare, Gitarrförstärkare Laney MXD65 hardcore snr. 599357 med nätkabel,

500 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Bjerton snr: 1-023750 i mjukt fodral

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, Classic 80gb snr. 9C650323V9P i fodral, saknar usb/laddkabel, okänd funktion

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digitalkamera Fujifilm finepix s1800 med manal, kablar och programvara i kartong

1 200 kr

Utrop: 350 kr

Skål, Kosta Boda Tulpan, Design Ulrica H Vallien, H14cm Ø22cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, Classic 120GB snr: 8M8345L02C7, saknar USB/laddkabel, funktion okänd

550 kr

Utrop: 50 kr

Pärlcollier, doserat 56cm med lås i vitmetall

Utrop: 350 kr