Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2011
Klubbad för
Elgitarr, Kramer 300HST, Floyd Rose II-stall Seymour Duncan HSS mickuppsättning, korea, småskador i mjukt fodral
Elgitarr, Falcon signature series, utbytt stallmik, små lackskador i mjukt fodral
Tuba, Bastuba Yamaha YEP-201, bucklor, slitage med två muntsycken i hårt fodral
Förstärkare, Gitarrförstärkare Laney MXD65 hardcore snr. 599357 med nätkabel,
Pantvaror Elektronik
Ipod, Classic 80gb snr. 9C650323V9P i fodral, saknar usb/laddkabel, okänd funktion
Pantvaror Kamera
Kamera, digitalkamera Fujifilm finepix s1800 med manal, kablar och programvara i kartong