Armband, 14K, 20cm, 15,1g
Utrop: 2 800 kr
Guldbitar, 18K, 0,3g
Utrop: 100 kr
Ringar, 18K gravyr, 3,0g
Utrop: 750 kr
Ringar, 14K, med stenar, defekta skenor, Ø17¾-18, 5,0g
Utrop: 900 kr
Ring, 18-23K, med blå sten, gravyr, 6,2g
Utrop: 1 500 kr
Damur, 18K, Lin Geneve, defekt går ej, bruttovikt, 26,3g
Utrop: 3 000 kr
Guldparti, 18K, skador finns, 73,3g
Utrop: 17 000 kr
Armband, 18K, 21cm, 6,1g
Hänge, 18K, 8,2g
Utrop: 2 600 kr
Guldparti, 18K, skador finns, 9,5g
Utrop: 2 200 kr
Armband, 14K med berlock, 2,2g
Utrop: 450 kr
Hänge, 18K, utav en bakboett, skador finns, 8,2g
Utrop: 2 000 kr
Guldparti, 14K, skador finns, 21,7g
Utrop: 4 000 kr
Ring, 18K, orund, stämplad 21 håller ej, 6,9g
Utrop: 1 800 kr
Armband, 18K, med pärlor, 20cm, 9,0g
Utrop: 2 100 kr
Guldparti, 18K, armband, två ringar, gravyr och skador finns, 14,2g
Utrop: 3 300 kr
Ring, 23K, gravyr, 4,8g
Halskedja, 18K Ankar, 48,5cm, 15,5g
Utrop: 3 700 kr
Hänge, 18K, 3,2g
Utrop: 1 100 kr
Guldbit, 16K, 20,2g
Utrop: 3 800 kr
Tisdag 12 jul 2011