1441 - 1458 av 1 458
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2011

Klubbad för

Halssmycke, Georg Jensen Cave, 50,5cm Silver 17,9g i ask

1 100 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, Kejsarlänk 50,5cm Silver 57,6g

400 kr

Utrop: 300 kr

Damur, Omega Speedmaster, stål, med pärlemourtavla, automat, chronograph, repigt glas, slitna läderarmband ej original, naggad glasring, i box

5 300 kr

Utrop: 6 000 kr

Herrur, Breitling Navitimer, Chronomatic, automat, med gummiarmband, Referensnr: A136012/B765, Snr: 2022646, med cert (utan datum) och extra läderarmband i box

Utrop: 19 000 kr

Damur, Vasa Incabloc, 14K i boett, manuell, plastglas, 18K i defekt länk, Bruttovikt: 14,7g varav ca 5,2g är 18K

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Herrur, Ebel, stål, manuell, med läderarmband ej original, plastglas, repig bakboett, Nr: 7130954

500 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Festina Chronograph, stål, quartz, datum, Modell: -F16358

550 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Certina New Art, 14K i boett, automat, datum, plastglas med repor.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Certina Certronic, stål, quartz, datum, flexlänk, plastglas, Nr: 8106 007, 9598736, ej funktionsgaranti

275 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Certina Waterking 215, stål, manuell, repigt plastglas, flexlänk, Nr: 5206 210-5, 7749014

325 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Festina Chronograph, W.R. 50M, stål, quartz, datum, läderarmband, sliten boett, Nr: 9472

275 kr

Utrop: 250 kr

Damur, Certina, quartz, 18K i länk och boett, med diamanter runt boetten 16xca0,02ct med äldre slipning. Bruttovikt: 37,5g

7 000 kr

Utrop: 8 100 kr

Elgitarr, Yamaha, saknar två strängar, små repor i lacken, Nr: LL15198, i softcase

500 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Pentax Optio S, Sliten med kablar, Nr: 6246549

100 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, DV kamera Panasonic NV-GS35 med laddare, fjärrkontroll och kvitto, Nr: 15SA10556

650 kr

Utrop: 800 kr

Ishink, Orrefors, Sign. JJ Nr: 6540197 med handtag, H:15cm, Ø:13,5cm

475 kr

Utrop: 300 kr

Vaser, två st. 1st Swen Castrol 1981 H:10cm, 1st Stålhane Rörsjöstrand H:10,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Grafiskt Blad, James Coignard 41/60, i stålram 70,5x60,5cm

1 700 kr

Utrop: 1 300 kr