Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2011
Damur, Omega Speedmaster, stål, med pärlemourtavla, automat, chronograph, repigt glas, slitna läderarmband ej original, naggad glasring, i box
Herrur, Breitling Navitimer, Chronomatic, automat, med gummiarmband, Referensnr: A136012/B765, Snr: 2022646, med cert (utan datum) och extra läderarmband i box
Damur, Vasa Incabloc, 14K i boett, manuell, plastglas, 18K i defekt länk, Bruttovikt: 14,7g varav ca 5,2g är 18K
Herrur, Ebel, stål, manuell, med läderarmband ej original, plastglas, repig bakboett, Nr: 7130954
Herrur, Certina Certronic, stål, quartz, datum, flexlänk, plastglas, Nr: 8106 007, 9598736, ej funktionsgaranti
Herrur, Certina Waterking 215, stål, manuell, repigt plastglas, flexlänk, Nr: 5206 210-5, 7749014
Herrur, Festina Chronograph, W.R. 50M, stål, quartz, datum, läderarmband, sliten boett, Nr: 9472
Damur, Certina, quartz, 18K i länk och boett, med diamanter runt boetten 16xca0,02ct med äldre slipning. Bruttovikt: 37,5g
Elgitarr, Yamaha, saknar två strängar, små repor i lacken, Nr: LL15198, i softcase
Pantvaror Kamera
Kamera, DV kamera Panasonic NV-GS35 med laddare, fjärrkontroll och kvitto, Nr: 15SA10556