1121 - 1140 av 1 453
1...565758...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 maj 2011

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Dator, bärbar HP G62-A34S0 Intel i3 2,27GHz, 4GB minne, 500GB HDD, Windows 7 Home, Snr: 00196-097-562-416, med laddare, mus, väska.

2 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Pantvaror Elektronik

Smartphone, HTC Desire med laddare, headset, batteri, i kartong. IMEI 353833040423284

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Litografi, sign L Jirlow 284/310, 40 x 58, ram skadad och glas trasigt

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Tavlor, 2st olja på duk, 45 x 35, 29 x 39

200 kr

Utrop: 300 kr

Porslinsfigur, B & G, HC. Andersen serien, (sagoberättaren) höjd 24cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Tavla, sign. Axel Lind olja på duk, Havsmotiv, 45 x 174cm

10 400 kr

Utrop: 6 000 kr

Tavla, sign Axel Lind olja på duk, Bergstopp, 40 x 80cm

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Figurin, Uppsala Ekeby, Artur Percy, Diana jaktgudinnan, höjd 27cm

800 kr

Utrop: 400 kr

Syltkruka, Göteborg ca 22 cm hög med hänklar.,(Smörblomma)

475 kr

Utrop: 200 kr

Vas, porslin B & G. Fullriggare höjd 14cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Hummelfigur, Goebel, (feeding time ) höjd 14cm

275 kr

Utrop: 100 kr

Ring, med diamanter 8x ca 0,02ct (1 defekt), äldre slipning, Ø16 3/4 14K 7,6g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Ankar 63 cm, 14K 7,8g

Utrop: 1 500 kr

Armband, X-länk med stav, 19 cm, 18K 27,2g

Utrop: 6 600 kr

Armband, Bismarck 19,5cm, 18K 14,1g

Utrop: 3 400 kr

Armband, Bismarck 19,5 cm, 18K 14,7g

Utrop: 3 600 kr

Armband, Pansar 21cm 18K 5,9g

Utrop: 1 400 kr

Halssmycke, med stenar pansar 40cm 18K 2,2g

600 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Pansar defekt 62,5cm 18K 3,9g

Utrop: 950 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 38,8g

Utrop: 9 300 kr