1441 - 1453 av 1 453
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 maj 2011

Klubbad för

Figuriner, 2 st Orrefors, kristall, glasblåsare, höjd 11,5cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Kosta Boda Husgud sign Ulrika HW , 7090430, höjd med sockel 16,5cm

550 kr

Utrop: 325 kr

Vaser, 2 st Kosta Boda tulpan signerade Ulrika HW, höjd 20cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Konstglas, 2 st Sea glasbruk, katt samt fantasiansikte, höjd 15cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Fat, Kosta Boda tulpan sign UHV (ulrika hydman vallien), Ø32cm

300 kr

Utrop: 275 kr

Fat, Kosta Boda tulpan sign UHV , diameter 32cm

475 kr

Utrop: 275 kr

Ljuslyktor, 1 par Kosta Boda , höjd 9cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Vas, Sign: Strömberg B925, höjd 28cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Kosta sign 44270 Edenfalk, höjd 19cm, nagg

125 kr

Utrop: 150 kr

Porslin, Uppsala Ekeby Gefle Rubin, Vas 13,5cm samt Ljusstake 10cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Vas, Uppsala Ekeby Negro Ingrid Atterberg höjd, 17cm, 2132

275 kr

Utrop: 700 kr

Vas, Argenta Gustavsberg, höjd 15cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Konstglas, Vas Orrefors Kraka nr 411 signerad Sven Palmqvist, höjd 21cm

Utrop: 3 000 kr