Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2011
Fickur, öppen modell, 1 boett 14K, graverad innerboett, plastglas, bucklor, med klockkedja (ej guld)
Herrur, Raymond Weil modell 2834 boettnummer X368183, automat, datum,skelettboett med läderarmband 23cm, ej orginalband, repor
Damur, Longines Golden Wing modell L3 106 5 serienr: 27670835, quartz, datum, stål/guldlänk 16cm, viklås
Sportklocka, Tissot T-Touch modell T001520A, gummiband med viklås 18cm, bruksskick
Herrur, CK Calvin Klein modell K76271 00, quartz, stål, datum, kronograf, med läderband 26cm, repor på glas, armbandet skadat
Herrur, Seiko Titanium modell SNAB93P1 boettnr 970118, quartz, datum, kronograf,alarm, stållänk 22cm, oanvänd i box
Damur, Epoch Stockholm Jubilee Gold modell EP4107, datum, quartz, läderband i etui, oanvänd