841 - 860 av 1 561
1...424344...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2011

Klubbad för

Parti guld, 18K med pärlor, trasigt 22,8g

Utrop: 5 200 kr

Ring, 18K med diamant 1x ca 0,18ct Ø16½ 1g

650 kr

Utrop: 750 kr

Ring, 18K med sten Ø16 2,9g

Utrop: 750 kr

Ring, 18K med stenar Ø19¼ 3,9g

Utrop: 1 000 kr

Hänge, Silver samt 18K, bruttovikt 14,7g

600 kr

Utrop: 700 kr

Örhänge, 14K 0,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring, 18K med sten Ø16¾ 2,4g

Utrop: 650 kr

Örhängen, 18K ett par med stenar 2,9g

650 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen, 21K ett par 4,5g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, 18K ett par Pansar 2,5g

Utrop: 750 kr

Ringar, 18K 3st med stenar Ø18-18½, alla samma design med olika stenar 3,7g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, 18K trasigt 9,8g

Utrop: 2 300 kr

Fickur, öppen modell, 1 boett 14K, graverad innerboett, plastglas, bucklor, med klockkedja (ej guld)

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Raymond Weil modell 2834 boettnummer X368183, automat, datum,skelettboett med läderarmband 23cm, ej orginalband, repor

1 800 kr

Utrop: 2 600 kr

Damur, Longines Golden Wing modell L3 106 5 serienr: 27670835, quartz, datum, stål/guldlänk 16cm, viklås

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Sportklocka, Tissot T-Touch modell T001520A, gummiband med viklås 18cm, bruksskick

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, CK Calvin Klein modell K76271 00, quartz, stål, datum, kronograf, med läderband 26cm, repor på glas, armbandet skadat

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Seiko Titanium modell SNAB93P1 boettnr 970118, quartz, datum, kronograf,alarm, stållänk 22cm, oanvänd i box

1 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Damur, Epoch Stockholm Jubilee Gold modell EP4107, datum, quartz, läderband i etui, oanvänd

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Swatch, quartz, kronograf, datum, med gummiband 26cm

350 kr

Utrop: 350 kr