361 - 380 av 1 369
1...181920...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2011

Klubbad för

Silver, Halskedja Pansar 50,5cm i silver 81,2g

350 kr

Utrop: 200 kr

Punchkoppar, 6 st, hamrade, i silver 183,4g

900 kr

Utrop: 300 kr

Punchkoppar, 5 st, hamrade, i silver 155,0g

650 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Rolex Datejust stål/guld med diamantindex, safirglas, automat, mod nr 16233 ser nr L970428, med jubileelänk i stål/guld 19cm, skador på glaset

15 600 kr

Utrop: 14 000 kr

Ring, med diamant 1 x ca 0,86ct, defekt diamanten är lös, 18K Ø 19 1/2 10,6g

Utrop: 17 400 kr

Ring, med blå, röda och gröna stenar och diamanter 9 x ca 0,05ct princesslipade 18K Ø 18 1/2 9,6g

Utrop: 3 700 kr

Herrur, Longines i stål, quartz, datum, integrerad länk i stål, sliten, 18cm, ser nr 29306947

950 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Certina DS kronograf, datum i titan med läderarmband ser nr 541 7090 7190 11

800 kr

Utrop: 200 kr

Damur, Tissot 18K, manuell, safirglas med integrerat armband 18K 17cm, defekt, bruttovikt 25,3g

Utrop: 4 400 kr

Parti guld, defekt, sten 18K 5,8g

Utrop: 1 500 kr

Fiol, Frank Reiner Hamburgensis 1923, ser nr 10947 med stråke i fodral, ej strängad, defekt små skador

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Nikon D3000 snr 6006644 Objektiv Nikon DX 18-55mm 1:3,5-5,6g, saknas laddare, ej funktionsgaranti

2 200 kr

Utrop: 500 kr

Silver, Bägare i silver med gravyr, höjd 17cm vikt 416,5g

2 900 kr

Utrop: 800 kr

Stämpel, med sten 18K 4,8g

2 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Byst, förgylld brons, litet slitage i ansiktet signerad Suzanne Bizard

3 200 kr

Utrop: 300 kr

Fiskerulle, Abu Garcia Ambasadeur Sprint ser nr 90-0 90-91

175 kr

Utrop: 100 kr

Fiskerulle, Abu Garcia Cardinal 754

125 kr

Utrop: 100 kr

Fiskerulle, Santage 550 Fladen 5 Ball Bearings Gear Ratio 1:5.6

200 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Kosta Boda signerad UHW höjd 21cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, Lladro, Flicka med kanin, höjd 23cm

325 kr

Utrop: 50 kr