801 - 820 av 1 317
1...404142...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 februari 2011

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Magasin, 12 bilders Hasselblad snr RU3312994, Bruksskick

250 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Kamera

Magasin, 12 bilders Hasselblad snr UC478718, Bruksskick

200 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Kamera

Sökare, Hasselblad snr RI422163, Bruksskick

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Sökare, Hasselblad snr RI425615, Bruksskick

750 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Sökare, passar Hasselblad, Bruksskick

2 200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, passande Hasselblad, Carl Zeiss Sonnar 4/150 snr 6651496 med motljusskydd, Bruksskick, gummigrepp löst

1 700 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, passande Hasselblad, Carl Zeiss Distagon 1:2,8 f=50mm snr 6391346, saknar gummigrepp, Bruksskick

1 600 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, passande Hasselblad Carl Zeiss Sonnar 5.6/250 snr 6564089 med ngt skadat motljusskydd, Bruksskick

2 300 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Mellanringar, passande Hasselblad 4st varav en med optik Carl Zeiss Mutar x2 snr 6928031, Bruksskick

1 500 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, passande Hasselblad Carl Zeiss Planar 1:2.8 f=80mm snr 5667269, Bruksskick

950 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Kamera

Väska, kameraväska Solidex med bärrem samt handtag, höjd 22cm, bredd 34cm, djup 21cm, Bruksskick

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

Båtskål, i kristall formgiven av Gunnar Cyrén, modell Sofiero, Orrefors. Höjd 13,5cm bredd 22,5cm, signerad Orrefors GC3934.53, repor på undersida

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Ring, 18K med blå sten Ø17½ 4,4g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, 18K ett par med diamanter 8x ca 0,02ct 23,8g

8 100 kr

Utrop: 0 kr

Ring, 18K med gröna stenar samt diamanter 3x ca 0,15ct Ø16½ 4,9g

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Ringar, 18K tvådelad ring vitguld/ rödguld diamanter 16xca 0,04ct samt 6xca 0,18ct Ø16¾ 12,2g

9 800 kr

Utrop: 11 200 kr

Ring, 18K med diamanter 10x ca 0,02ct Ø17½ 12,1g

10 200 kr

Utrop: 4 100 kr

Ring, med diamant 1xca1,83ct vitguld 18K Ø16 4,8g

36 000 kr

Utrop: 42 000 kr

Ring, med diamant 1xca1,16ct Ø16¼ 5,6g

Utrop: 25 500 kr

Ring, med diamanter 1xca0,35ct (kulett av) 2xca0,23ct (en kulett av) 2xca0,16ct 2xca0,10ct 3xca0,03 1xca0,02ct 18K Ø18¼ 10,2g

Utrop: 10 400 kr