Avslutad | Pant – Tisdag 8 februari 2011
Herrur, Geneve 18K quartz med datum med länk 18K 20cm, repig, går ej bruttovikt:137,6g
Herrur, Citizen Marinaut i titan med titanlänk 19,5cm repig, datum, safirglas, quartz boettnr:592646 Modellnr:GN-4W-S
Herrur, Glashütte Panomatic Chrono 18K med krokodilband med 18K spänne automat, kaliber 95 serienr:00241 med kopia på värderingsintyg från Franks Ur i box
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Rolex OP Datejust, stål, automat, datum, safirglas med oysterlänk 18cm refnr 16200 snr:E864098
Herrur, Seiko Sports 200m Macchina Sportiva Giugiaro design modell 7T32-6H60 quartz snr 670953, kronograf, alarm, datum,stållänk 19cm
Herrur, Certina DS quartz, datum, modell SKO-JA-12541 snr 260.7195.42 med stållänk 22cm, med box
Herrur, Dugena quartz, datum, kronograf modell FS01 58091 805 boettnr 4298446 med läderband, repor på bakboett, armbandet skadat
Herrur, Hugo Boss refnr HB.20.1.142026 boettnr 1572566, datum, med stållänk 19cm med box samt manual
Herrur, Calvin Klein Jeans, quartz, datum, kronograf modell K42171 med armband 26cm med box
Herrur, Omega 18K manuell, plastglas, graverad bakboett, bruksskick, saknar armband
Elgitarr, J&D Jack & Danny brothers modell YCEG3, lackskador, saknar strängar, med mjukt fodral
Elbas, 4-strängad Washburn modell T-12 snr 070900267, lackskador, med mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Kamera, kamerahus Hasselblad SWC/M snr RP145471 med 12 bilders magasin snr RP3245716 samt 1 objektiv Carl Zeiss 38mm 4.5/38 snr 6663970, Bruksskick