781 - 800 av 1 317
1...394041...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 februari 2011

Klubbad för

Bestick, 4 Skedar 143mm i Silver

425 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Geneve 18K quartz med datum med länk 18K 20cm, repig, går ej bruttovikt:137,6g

22 000 kr

Utrop: 22 000 kr

Herrur, Citizen Marinaut i titan med titanlänk 19,5cm repig, datum, safirglas, quartz boettnr:592646 Modellnr:GN-4W-S

325 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Calvin Klein Jeans Tachymeter K42171 med band 23,5cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Inex kronograf i stål med stållänk 18cm, datum, Nr:74708

325 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Glashütte Panomatic Chrono 18K med krokodilband med 18K spänne automat, kaliber 95 serienr:00241 med kopia på värderingsintyg från Franks Ur i box

Herrur, Tissot Chronograf PRS200 i stål med stållänk quartz T362/462 22cm

850 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Rolex OP Datejust, stål, automat, datum, safirglas med oysterlänk 18cm refnr 16200 snr:E864098

Utrop: 20 000 kr

Herrur, Seiko Sports 200m Macchina Sportiva Giugiaro design modell 7T32-6H60 quartz snr 670953, kronograf, alarm, datum,stållänk 19cm

Utrop: 2 000 kr

Herrur, Certina DS quartz, datum, modell SKO-JA-12541 snr 260.7195.42 med stållänk 22cm, med box

500 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Dugena quartz, datum, kronograf modell FS01 58091 805 boettnr 4298446 med läderband, repor på bakboett, armbandet skadat

750 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Hugo Boss refnr HB.20.1.142026 boettnr 1572566, datum, med stållänk 19cm med box samt manual

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Calvin Klein Jeans, quartz, datum, kronograf modell K42171 med armband 26cm med box

550 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Omega 18K manuell, plastglas, graverad bakboett, bruksskick, saknar armband

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, J&D Jack & Danny brothers modell YCEG3, lackskador, saknar strängar, med mjukt fodral

475 kr

Utrop: 250 kr

Elbas, 4-strängad Washburn modell T-12 snr 070900267, lackskador, med mjukt fodral

475 kr

Utrop: 300 kr

Förstärkare, för gitarr Crate modell GT15WY snr D6AYP00138

275 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, kamerahus Hasselblad SWC/M snr RP145471 med 12 bilders magasin snr RP3245716 samt 1 objektiv Carl Zeiss 38mm 4.5/38 snr 6663970, Bruksskick

9 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamerahus, Hasselblad 2000 FC/M snr RP1519120, Bruksskick, Defekt

950 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamerahus, Hasselblad 2000 FC/M snr RP1519038, Bruksskick

1 600 kr

Utrop: 500 kr