Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 14

Varunr: 672 109

Smycken

Brosch

BROSCH, silver, fågel, signerad Per Sköld, stämplad Carlman, år 1951, vikt 14,1 g.

650 kr

Klubbad i sal till budgivare: 14372

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.