Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 december 2010
VÄSKA, GUCCI beige/mullvadsfärgad tyg/läder 22x26x10 cm påsmodell axelrem 1980-tal
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY rödbrun präglat läder 18x22 cm (största modellen) The Planner Diary 2011 week to view
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS Etriers/Francoise de la Perriere 100% siden 90x90 cm ljusbeige/ljusblå/guld /nougat några fläckar
Visa varaAccessoarer Väskor
RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON ca 1970-tal 52x56x18 cm ihopvikt fullängd 120 cm (väskan är sliten på utsidan bl a har lädret runt om några vattenskador) insidan i fint skick med 5 st galgar
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR svart läder/vitmetalldet 26x20x10 cm tillbehör axelrem och certifikat
VÄSKA, BURBERRY rutig/svart läder 18x18x12 cm tillbehör Burberry scarf i siden 47x47 cm
VÄSKA, BALENCIAGA orangeröd läder nr. 115748 2123 37x23x10 cm vitmetalbrickan saknas tillbehör spegel och axelrem
Kläder Stövlar
STÖVLAR, CHRISTIAN DIOR svart läder/gummisula (gummisulan lossnat något fram på tåspetsen) dragkedja på insidan st 38
VÄSKA LOUIS VUITTON hundväska mod. Sac Baxter GM (en nit vid hantag fattas) 39x27x19 dustbag