Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 december 2010
VÄSKA, ANYA HINDMARCH aftonväska i blått skimmrande präglat läder 23x10 cm är öppningbar på mittem med kontokorts fack dustbag
Accessoarer Övrigt
ANTECKNINGSBLOCK, CARTIER hållare i vinröd läder 14x9 cm tillbehör lösa blad orginalask
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, DESIAN präglat läder svart/guld 12x6 cm för 7 st nycklar kartong
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRISTIAN DIOR 75%ull/25% siden 140x140 cm brun/vin/beige/grön orginalask
Accessoarer Scarves
SCARF, AMANDA CHRISTENSEN 100% siden svart/vi/beige 150x38 cm orginalförpackning
VÄSKA, MULBERRY mullvadsfärgad scotchgrain/ mellanbrunt läder 28x24x10 cm (visst slitage fodret inuti väskan något slitet) axelrem i tyg
PORTFÖLJ, GUCCI beige/brun vaxat tyg/läder (fodret visst slitage, dragkedjan saknar stopp men fungerar) 40x26 cm 1980-tal