Avslutad | Pant – Tisdag 14 december 2010
Klubbad för
Fiol, ungdomsstorlek från Tyskland, diverse repor o skador med stråke i fodral
Herrur, Citizen automat modell GN-4W-S refnr 8210-S008964-HST, skelettboett, datum, stållänk 21cm, saknar sprint