1121 - 1140 av 1 358
1...565758...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2010

Klubbad för

Parti guld, 14K defekt 2,5g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld, 18K defekt 5,4g

Utrop: 1 200 kr

Armband, X-länk med stav 18K 18,5cm 29,6g

6 000 kr

Utrop: 6 900 kr

Parti guld, 18K defekt 6,1g

Utrop: 1 300 kr

Halssmycke, med pärlor och lila stenar 18K 39,5cm 10,5g

2 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Parti guld, 23K defekt/graverat 16,2g

3 900 kr

Utrop: 4 300 kr

Parti guld, 18K defekt 2,8g

500 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Zenith 18K med integrerad länk 18K 17/18cm, manuell, plastglas- små skador i glaset, bruttovikt 31,3g

4 500 kr

Utrop: 5 500 kr

Fickur, två boetter 18K, graverad, små bucklor i boetterna

4 600 kr

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Pansar 18K 46cm 3,4g

Utrop: 850 kr

Parti guld, 18K defekt 9g

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Pansar 18K 71cm 2,4g

Utrop: 550 kr

Hängen, 2st Ankare/Hjärta 18K 3,1g

Utrop: 950 kr

Parti guld, 18K defekt 21,5g

Utrop: 4 600 kr

Parti guld, 18K graverat 5g

Utrop: 1 100 kr

Hängen, 2st med vita stenar ca21K 4,2g

600 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja, Figaro 18K 50,5cm 8,8g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja, Pansar 18K 51cm 5,6g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, 18K defekt 14,8g

Utrop: 3 300 kr

Parti guld, ca 21K delvis defekt 18g

Utrop: 4 500 kr