Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2010
Klubbad för
Herrur, Certina 18K med X-länksarmband med platta med monogram 18K 20cm , manuell, plastglas - små repor, graverad, bruttovikt 73,7g
Herrur, Citizen Eco Drive Perpetual Calendar i titan med titanlänk 19cm, chronograf, alarm, WR100, går ej, ej funktionsgaranti
Gitarr, Akustisk Washburn modell D12CEYBR inbyggd mic skada på lock i hårt fodral
Gitarr, Akustisk Maya modell F344M sprickor i lock utbytta stämskruvar lackskador i mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Yamaha FG-200 en stämskruv utbytt lackskador i mjukt fodral
Pantvaror Elektronik
Laptop, Sony Vaio medell PCG-3F1M med laddare, skada vid skärmfäste, ej funktionsgaranti