1341 - 1358 av 1 358
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2010

Klubbad för

Servettring, i silver 25,4g

200 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade, i silver 195mm

225 kr

Utrop: 50 kr

Skedar, 9 Kaffeskedar modell Uppsala i silver 110mm (mellan storlek)

225 kr

Utrop: 250 kr

Skedar, 8 Kaffeskedar modell Uppsala i silver 120mm ( stor storlek )

250 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Certina 18K med X-länksarmband med platta med monogram 18K 20cm , manuell, plastglas - små repor, graverad, bruttovikt 73,7g

Utrop: 13 200 kr

Herrur, Citizen Eco Drive Perpetual Calendar i titan med titanlänk 19cm, chronograf, alarm, WR100, går ej, ej funktionsgaranti

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, Citizen i stål med stållänk 18cm, quartz, dag, datum, går ej

Utrop: 350 kr

Herrur, Tissot Seastar Seven 18K utan armband, manuell, plastglas - repigt

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, Akustisk Washburn modell D12CEYBR inbyggd mic skada på lock i hårt fodral

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Gitarr, Akustisk Maya modell F344M sprickor i lock utbytta stämskruvar lackskador i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Gitarr, Akustisk Yamaha FG-200 en stämskruv utbytt lackskador i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Förstärkare, Dean Markley K-65 skadad baksida

400 kr

Utrop: 475 kr

Förstärkare, Peavey Rage 158 skadad nätkabel

325 kr

Utrop: 300 kr

Gitarr, Akustisk Alhambra 3C i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Altsaxofon, Yamaha YAS-25 i väska

2 400 kr

Utrop: 2 300 kr

Trumpet, Jupiter JPT-416 med två munstycken Pocket size bucklor i väska

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop, Sony Vaio medell PCG-3F1M med laddare, skada vid skärmfäste, ej funktionsgaranti

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Litografi, signerad Bert Håge Häverö motiv Gröna Lund 2000 nr. 304/360 49x40cm med passepartout i ram med glas

550 kr

Utrop: 500 kr