1041 - 1060 av 1 358
1...525354...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 september 2010

Klubbad för

Mormorsur, en Boett 14K, skadad graverad

500 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Breitling B-1,Stål med Fighterlänk, quartz, chronograph, viklås, Ref:A68362, Sn: 296299

Utrop: 10 000 kr

Klarinett, Selmer i fodral

2 200 kr

Utrop: 500 kr

Fiol, med stråke, i hårt fodral

650 kr

Utrop: 900 kr

Klarinett, Eric Pettersson nr: 925 i hårt fodral

900 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, med 1st objektiv , modell Olympus

1 900 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbar emachines, E525 LXN 540Y0239252 A2601601, med laddare

1 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Tavla, Olja på duk, sign Bo Örn, ca63x80cm

550 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Argenta Gustavsberg, 1029-3 , Höjd 17,5cm , Ø6cm

650 kr

Utrop: 400 kr

Tavla, Färglitografi, Sign Nessim-83, 35/110, 40x30cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Färglitografi, Sign Ulf Wahlberg, 10/210, 37x46cm

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Färglitografi, Sign Maria Hillfon, 142/150, 47x36cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Etsning, Sign Ellis Wallin, Uppsala Slott, 17,4x14cm

125 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Etsning, Sign Ellis Wallin, Uppsala:slottet, 14x16,5cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Etsning, Sign Ellis Wallin, Uppsala:Carolina Rediviva, 13,5x17,5cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Etsning, 12,5x17cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar, ett par, Kolmårdsmarmor, Walter Gustafsson

225 kr

Utrop: 250 kr

Sabel, med Balja, E Svalling Eskilstuna

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Skål, Ulrica Hyden Vallien , Tulip , 14,5cm

350 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Olja på pannå, Blommor , 23x32cm

750 kr

Utrop: 50 kr