Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2010
Klubbad för
Skedar, 4st Kaffeskedar modell Svensk spetsig i två olika utföranden, i silver 110/115mm graverade
Bestick, 6st Bordsskedar 181mm, 6st Bordsknivar 198mm, 5st Bordsgafflar 175mm modell Rosenholm i silver
Herrur, Breitling Chronomat stål med guldraiders automatisk safirglas med rouleaux länk i stål 16,5cm referensnr. B13050 serienr. 122503, servad 2008, med certifikat -98, extralänkbitar, box, ytterkartong och ett fodral
Herrur, Digitalklocka Omega Memomaster i stål quartz mineralglas, dag, datum, alarm, timer, agenda, integrerad länk i stål, från slutet av 70-talet, repor på bakboetten, belysnignen fungerar ej