1061 - 1080 av 1 453
1...535455...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2010

Klubbad för

Figurin, Hummel Goebel, barn, 11cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Glasskål, Orrefors, höjd 15cm graverad

250 kr

Utrop: 300 kr

Glasskål, Orrefors, höjd 10cm

850 kr

Utrop: 300 kr

Damur, Seiko quartz stål/dublè med läderarmband i box

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Venezia, Vitguld med hänge med stenar 45cm 18K 4,1g

Utrop: 1 100 kr

Tavla, färglitografi Bruno Karlsson 92/360 ca35x47cm

Utrop: 500 kr

Tavla, färglitografi Gunnar Brusewitz 51/350 ca 20x31cm

550 kr

Utrop: 800 kr

Tavla, färglitografi , Göran Hahne 166/360 ca55x39cm

200 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glas, 6st på fot Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien höjd 19cm

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

Matservis, 8st kaffekoppar 11st kaffefat 9st Assietter 1st Kaffekanna 1st Gräddkanna, Hackefors

425 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Johanna Lisa Larsson höjd 18cm

425 kr

Utrop: 400 kr

Figurin, Katt Lisa Larsson höjd 8cm Vas med lock Stig L. Gustavsberg

475 kr

Utrop: 350 kr

Tavla, Gravyr

250 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Gravyr

250 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Gravyr

Utrop: 500 kr

Tavla, Gravyr

Utrop: 500 kr

425 kr

Utrop: 400 kr

Tavla, Olja, Olle Zetterquist, sign 1968 skador på duk samt färgbortfall

200 kr

Utrop: 800 kr

Vinkanna, i jugendstil "J-B-T anno 1906" i porslin och mässing ca 40cm

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr