841 - 860 av 1 175
1...424344...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 maj 2010

Klubbad för

Halskedja, 37,5cm 18K 1,9g

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband, Bismarck 19,5cm 18K 5,8g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, 1 par 18K 1,4g

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld, defekt och graverat innehåller stenar 18K 19,8g

Utrop: 4 000 kr

3 Hängen, två med stenar och ett med pärla 18K 2,2g

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbar Dator Apple Macbook Pro 15 15 3.06GHz Intel Core 2 Duo, 4GB 1066MHz DDR3 SDRM-2x2GB, 320GB Serial ATA Drive@7200rpm, Superdrive 8X DL, MBP 15' Antiglare WS Display med tillbehör i kartong, ej funktionsgaranti snr: w89460hh64c

9 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Skål, Orrefors Sign: E.L 4975-12 Höjd: 10cm

400 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Orrefors Sign: E.L 5079-23 Höjd: 30cm

450 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Orrefors Sign: E.L 5079-21 Höjd: 20cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Glasfigurin, Orrefors Sign: Olle Arberius Expo A 335-74 liten nagg i botten

200 kr

Utrop: 50 kr

Glasfigurin, Orrefors ej signerad Höjd: 22cm Något repig

100 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Pansar defekt lås 18K 14,8g

Utrop: 3 000 kr

Hänge, gravyr 18K 1,1g

Utrop: 250 kr

Parti guld, defekt graverat 18K 12,9g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband, Bismarck 19,5cm 18K 3,0g

Utrop: 650 kr

Parti guld, defekt graverat 18K 25,7g

4 500 kr

Utrop: 5 200 kr

Hänge, Krucifix 18K 4,4g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, 1 par med stenar 18K 1,5g

Utrop: 425 kr

Halskedja, Singapore 40cm 18K 2,7g

500 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Singapore 51cm 18K 9,0g

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr