41 - 60 av 252
1234...13 Gå till

Avslutad | Moderna – Lördag 21 mars 1998

Klubbad för

LAPPONIA 18K, vikt 19.1g armband och hänge "Diamond etapes" ca 15-20år

Utrop: 9 000 kr

LAPPONIA silverarmband "Kangsshackles" ca 10år

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

KAFFESKEDAR OLGA 12 st vikt 271.g

800 kr

Utrop: 700 kr

WIWEN NILSSON örhängen silver

450 kr

Utrop: 400 kr

ARMBAND, 18K guld / vitguld, vikt 45.2 g. L=19 cm.

Utrop: 3 700 kr

9 ÅRSSKEDAR, förgyllt silver, Georg Jensen.

Utrop: 2 300 kr

PARTI, nysilverbestick.

300 kr

Utrop: 350 kr

Ädelstenar Kvarts

CITRIN 86.6ct

500 kr

Utrop: 600 kr

ARMRING, 21K guld med cz, vikt 34.3 g.

Utrop: 2 500 kr

ARMRING, 21K guld med cz, vikt 35.9 g.

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

ARMRING, jade.

Utrop: 600 kr

Silver Kaffeservis

EMALJ silver koppar 7 st silver fat 7 st silverskedar 6st ryskt emalj arbete

2 400 kr

Utrop: 3 000 kr

PUNSCHKOPPAR 6 st sterling

600 kr

Utrop: 600 kr

KRYDDSTÄLL 2 st 330g

800 kr

Utrop: 800 kr

Silver Bricka

BRICKA silver, norsk Tostrup 1700g

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr

SKÅL silver indiskt motiv 446.0g

Utrop: 1 200 kr

SKÅL silver 1500g

Utrop: 8 500 kr

OLLE OHLSSON silver hänge, sterling handgjord 1975

Utrop: 2 300 kr

2 BÄGARE, silver, svenska stämplar.

Utrop: 450 kr

Utrop: 450 kr