881 - 900 av 1 434
1...444546...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 april 2010

Klubbad för

Hänge, 18K, 2,3g

Utrop: 650 kr

Ring, 18K vitguld Ø19½ med diamant ca 0,15ct, nagg i rondist, 2,3g

Utrop: 950 kr

Parti Guld, 18K = Ring vitguld Ø20¾ med sliten pärla, gravyr, Ring Ø19 med grön sten skadad, skenan defekt, 8,6g

Utrop: 1 800 kr

Pärlcollier, 69cm med lås 14K, bör knytas om

500 kr

Utrop: 600 kr

Pärlarmband, 19cm med lås 14K

350 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, 18K Pansar 37cm, 3,8g

Utrop: 850 kr

Hängen, 2st 18K, Hjärta, K, 0,9g

Utrop: 275 kr

Hänge, 18K Hjärta med gravyr, sten saknas, bucklor, 0,6g

Utrop: 125 kr

Halskedja, 18K Pansar 36,5cm, 3,8g

Utrop: 850 kr

Halskedja, 18K Pansar 51cm, 31,3g

Utrop: 6 900 kr

Hänge, finguld 999,9, 10g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Diamant, ca 1 ct briljantslipad

Utrop: 32 500 kr

Parti Guld, 18K = länk & boett, inklusive glas & urverk, 135,8g

Utrop: 20 500 kr

Ring, 18K Ø19½ med diamanter 3 x ca 0,05ct = 0,15ct enligt gravyr, graverad, 8,8g

Utrop: 2 100 kr

Collier, 18K vitguld 44cm, förlängd, 25,8g

Utrop: 5 600 kr

Parti Guld, 18K = Halskedja Bismarck, Armlänk Bismarck, trasiga, 2 Släta ringar Ø15½, Ø18, en något defekt, gravyrer, 16,8g

Utrop: 3 400 kr

Parti Guld, 21K = örhängen ett par, Collier med namnbricka Stella, länk defekt, 11,7g

Utrop: 2 800 kr

Ring, 18K vitguld Ø16½ med diamant ca 0,10ct enligt gravyr, 2,3g

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K vitguld Ø17¾ med diamanter 4 x ca 0,03ct & lila sten, några klor defekta, 4,7g

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld, 18K = 2 Släta ringar Ø17, gravyrer, Ring Ø17½ med stenar, sten saknas, trasig klo, 8,3g

Utrop: 1 700 kr