Avslutad | Pant – Tisdag 27 april 2010
Damur, Certina 18K manuell, plast glas,defekt repig, med armband 18K 17,5cm, defekt skönhetsfel på armband, bruttovikt 22,1g
Herrur, Jaques Lemans Kronograf med datum i titan, defekt smårepig, med armband i titan 18,5cm
Damur, Baume & Mercier Hampton ref nr 65309 i stål, quartz, safirglas, liten sekundvisare, ser nr 3281453, defekt repig, armband i stål, extra länk i box, ej funktionsgaranti
Ring, vitguld med diamant 1x ca 0,10ct enligt gravyr, defekt graverad, 18K Ø 17 1/4 9,5g
Herrur, Fossil i stål,datum, quartz, defekt små repor, med länk i stål ref nr JR-8255 ser nr 250401 ej funktionsgaranti
Herrur, Omega Seamaster Aqua Terra ser nr 588-483-59 i stål, quartz, datum, repa på glas med armband i stål
Herrur, Tissot Chronograph i stål, safirglas, datum,quartz modell nr T362/462 ser nr SKP-HA-76445, defekt små repig med armband i stål
Akustisk, gitarr Fender Sierra Vista Korea med mick ser nr KS 00020079 stålsträngad i mjukt fodral, små skador, saknar en sträng, i mjukt fodral
Ring, 14K med diamanter 5xca0,10ct, diamanter lösa i fattningen, diamat naggad Ø 19 1/4 3,3g
Ring, 18K vitguld med diamanter, prinsesslipade 12xca0,09ct, briljantslipade 40xca0,01ct total 1,5ct enligt gravyr, Ø17 6,5g