781 - 800 av 1 436
1...394041...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2010

Klubbad för

Ring, Klackring 18K med svart sten och liten vit sten Ø19 1/4 12,6g skadad skena

Utrop: 2 500 kr

Knappar, Manschettknappar ett par 14K 11,0g ograverade smärre repor

Utrop: 1 900 kr

Collier, Björn Weckström Halskedja stavar med integrerat hänge med vita stenar 18K 48cm 18,2g sign BW lapponiastämpel Finland

5 500 kr

Utrop: 6 900 kr

Örhängen, ett par Knutar 18K 2,0g stift

550 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja, Pansar 18K 40,5cm 6,8g

Utrop: 1 600 kr

Armband, Pansar med en Berlock med sten 18K 18cm 7,0g ihålig säkerhetskedja med lödning

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Ärtlänk 18K 38cm 4,7g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Venezia 18K 39cm 2,6g

Utrop: 600 kr

Hänge, Knut med diamant ca0,02ct Halskedja Venezia 38cm 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Ring, vitguld 18K med diamanter 5xca0,03ct Ø17 3,3g Stigbert

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Bismarck 18K 50cm 21,1g doserad

Utrop: 4 900 kr

Hänge, Kors 18K 3,4cm med ögla 2,5g

Utrop: 500 kr

Ring, Slät 18K Ø18 1/2 2,1g gravyr

Utrop: 425 kr

Hänge, Ring med blå sten (en naggad) och små diamanter Ø17 1/2 3,3g

Utrop: 700 kr

Minnesmynt, "Unionsupplösningen" 200kr Silver 925 27g i etui

150 kr

Utrop: 125 kr

Minnesmynt, "Sveriges Första Frimärke" 50kr 22,0g i etui

50 kr

Utrop: 50 kr

Minnesmynt, "Dag Hammarskjöld" 200kr Silver 925 27,0g i plastficka

125 kr

Utrop: 125 kr

Dosa, oval invändigt plyshklädd med Badscen i locket

700 kr

Utrop: 100 kr

Ring, vitguld 18K med liten diamant Ø18 1,1g

Utrop: 300 kr

Ring, Slät 18K Ø17 4,1g gravyr missfärgning

Utrop: 850 kr