Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2010
Gitarr, Halvakustisk gitarr Epiphone DOT snr EE04114534 China med mjukt fodral
Gitarr, Akustisk nylonsträngad Husets gitarr modell School, spricka i sargen, en sträng saknas, små skador, i mjukt fodral
Gitarr, akustisk nylonsträngad Yamaha G-245S snr 00533712 i fodral, spricka i halsfästet, rem på fodral defekt
Elgitarr, Dean modell V USA snr. 10007 i hårt fodral, små lackskador, skruvhål i sarg
Elgitarr, Ibanez Les Paul Custom-modell, snr. 0771378 Japan, bytt stallmick, bytta stämskruvar, lackskador, med hårt skadat fodral
Elgitarr, Samick Telecaster-modell snr 7060507 Korea, lackskador, med gigbag
Gitarr, akustisk nylonsträngad Landola modell 20 snr 55680, skador, med tygfodral
Gitarr, akustisk nylonsträngad Manuel Rodriguez Caballero modell C-1 snr 008838, Spansk, lackskador, med mjukt fodral
Pantvaror Elektronik
Spelkonsoll, XBox-360, snr 0318844 84205 med handkontroll, minneskort, kablar, adapter,ej funktionsgaranti. 6st spel: Indiana Jones, Kung Fu Panda, SmackDown Vs. Raw 2008, Grand Theft Auto IV, Far Cry 2, X-box live Arcade, repor, en del saknar manualer
Pantvaror Elektronik
DVD-spelare, portabel Philips PET721D/12 snr: GS1A0914006518 med manual, 12v samt 240v adapter i kartong
Pantvaror Elektronik
Hi-end TV, Plasma, Pioneer 42" PDP-427XD snr GAUK033978EW med strömkabel samt fjärrkontroll, inköpt på Reference Audio, enl kvitto 19900:-, ej funktionsgaranti, skickas ej
Glasfat, Kosta Boda modell Tulipa signerad UHV (Ulrica Hydman-Vallien) diameter ca 33cm
Tändare, S.T. Dupont modell Cohiba/ Gatsby med kinesisk lack snr CO2404 med garantikort 2008 från Brobergs Tobakshandel, Sturegallerian, manual samt orginal etui