1421 - 1436 av 1 436
1...707172 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2010

Klubbad för

Fickur, två boetter 18K nr.26563

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Gitarr, Halvakustisk gitarr Epiphone DOT snr EE04114534 China med mjukt fodral

2 900 kr

Utrop: 2 600 kr

Gitarr, Akustisk nylonsträngad Husets gitarr modell School, spricka i sargen, en sträng saknas, små skador, i mjukt fodral

175 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, akustisk nylonsträngad Yamaha G-245S snr 00533712 i fodral, spricka i halsfästet, rem på fodral defekt

800 kr

Utrop: 900 kr

Elgitarr, Dean modell V USA snr. 10007 i hårt fodral, små lackskador, skruvhål i sarg

Utrop: 4 600 kr

Elgitarr, Ibanez Les Paul Custom-modell, snr. 0771378 Japan, bytt stallmick, bytta stämskruvar, lackskador, med hårt skadat fodral

3 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr, Samick Telecaster-modell snr 7060507 Korea, lackskador, med gigbag

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, akustisk nylonsträngad Landola modell 20 snr 55680, skador, med tygfodral

225 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, akustisk nylonsträngad Manuel Rodriguez Caballero modell C-1 snr 008838, Spansk, lackskador, med mjukt fodral

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr, Behringer med mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsoll, XBox-360, snr 0318844 84205 med handkontroll, minneskort, kablar, adapter,ej funktionsgaranti. 6st spel: Indiana Jones, Kung Fu Panda, SmackDown Vs. Raw 2008, Grand Theft Auto IV, Far Cry 2, X-box live Arcade, repor, en del saknar manualer

1 500 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

DVD-spelare, portabel Philips PET721D/12 snr: GS1A0914006518 med manual, 12v samt 240v adapter i kartong

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Hi-end TV, Plasma, Pioneer 42" PDP-427XD snr GAUK033978EW med strömkabel samt fjärrkontroll, inköpt på Reference Audio, enl kvitto 19900:-, ej funktionsgaranti, skickas ej

4 400 kr

Utrop: 5 000 kr

Glasfat, Kosta Boda modell Tulipa signerad UHV (Ulrica Hydman-Vallien) diameter ca 33cm

225 kr

Utrop: 450 kr

Tändare, S.T. Dupont modell Cohiba/ Gatsby med kinesisk lack snr CO2404 med garantikort 2008 från Brobergs Tobakshandel, Sturegallerian, manual samt orginal etui

1 400 kr

Utrop: 450 kr

Tändare, S.T.Dupont modell Gatsby snr 1FABJ93 med garanti kort från Brobergs Tobakshandel, Sturegallerian 2007,manual samt orginal etui

1 600 kr

Utrop: 450 kr