741 - 760 av 1 436
1...373839...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2010

Klubbad för

Armringar, 2st med graverad dekor 21K Ø6,5cm B1,1cm 39,7g

Utrop: 9 800 kr

Armring, 18K Ø6,5cm B1,7cm 77,0g säkerhetskedja med Berlock (mynt) öppningsbar

13 600 kr

Utrop: 15 400 kr

Handsmycke, 21K 23,2g

Utrop: 5 800 kr

Armband, Bismarck med 7 Berlocker 18K 20cm 13,8g flera berlocker med bucklor

Utrop: 2 800 kr

Ring, Bismarck 18K Ø18 1/4 1,2g skev

Utrop: 250 kr

Ring, 21K med stenar (Öga) Ø18 1/2 2,6g

Utrop: 600 kr

Armringar, 5st zickzackdekor 21K Ø6cm 39,2g

Utrop: 9 700 kr

Set, 14K tvåfärgat matterad dekor Örhängen stift Armband 20cm Collier 45,5cm 16,6g

Utrop: 2 800 kr

Set, 14K tvåfärgat blank/matt dekor Armband 19cm Collier 44cm 16,6g

Utrop: 2 800 kr

Hängen, 4st Myntliknande föremål 18K (öglor ej guld) Bruttovikt: 29,1g

5 000 kr

Utrop: 5 600 kr

Hänge, Myntliknande föremål 18K (ögla ej guld) 17,8g

3 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring, 18K Ø17 3,9g

Utrop: 1 100 kr

Ring, 18K Ø17 6,6g med välvd ovansida med röda stenar och diamanter 19xca0,005ct

Utrop: 2 000 kr

Ring, 18K med diamanter briljanter 6xca0,02ct, navett 4xca0,08ct Ø18 3,5g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband, X-länk med stav 18K 18,5cm B1,4cm 26,2g missfärgning

Utrop: 5 300 kr

Halskedja, Ankarlänk 18K 60cm 38,8g slitage på lås

Utrop: 7 800 kr

Herrur, Omega Genève automatisk skadad urtavla gravyr 14K X-länk 19cm 18K ca28,5g Bruttovikt: 59,4g

6 500 kr

Utrop: 7 500 kr

Örhänge, 21K 4,0g udda, stopper saknas stift skadat

Utrop: 1 000 kr

Medalj, 18K 9,9g "För förtjänstfulla insatser" gravyr

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, 18K med Pärlor 44cm 10,0g

Utrop: 2 100 kr