361 - 380 av 1 390
1...181920...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 mars 2010

Klubbad för

Figurin, Goebel, pojken sitter på staket

250 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Goebel, två små flickor dansar

375 kr

Utrop: 50 kr

Skål, signerade Ulrika Hydman-Vallien, höjd 14cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Ring, 18K vitguld med sten samt diamanter 60xca 0,01-0,02ct (en diamant skadad ) Ø17 3/4 10,2g

Utrop: 4 600 kr

Hänge, 18K med diamanter 7xca0,04ct samt röda stenar 1,1g

750 kr

Utrop: 600 kr

Ring, 14K vitguld med diamanter 20xca0,01-0,02ct 1xca0,23ct Ø15 3/4 5,2g

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Halskedja, 14K 45,5cm med Hänge 14K 9,6g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja, 18K Bismarck 46cm 14,9g

Utrop: 3 200 kr

Armband, 18K Bismarck 19cm 9,8g

Utrop: 2 100 kr

Ring, 18K tvåfärgad med diamanter 4xca0,02ct Ø19 1/2 6,1g

Utrop: 1 900 kr

Armband, 18K X-länk med stav 19,5cm 21,1g

Utrop: 4 500 kr

Hänge, 18K 0,8g

Utrop: 250 kr

Gitarr, Ovation modnr:1759 Custom Legend 12-strängad, sprickor samt bucklor på lock samt lock har släppt från kropp i skadat hårt fodral

Utrop: 4 600 kr

Halskedja, 18K 62,5cm 91,0g

Utrop: 18 400 kr

Ring, 18K med äldre slipad diamant ca0,50ct Ø16 3/4 2,2g

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring, 18K med diamanter 3xca0,04ct Ø17 3/4 4,1g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, 18K graverat 7,4g

Utrop: 1 500 kr

Ring, 18K med diamanter 5xca0,005-0,01ct Ø18 1/2 3,5g

Utrop: 1 100 kr

Armband, 18K X-länk med 5 Berlocker defekt graverat 27,5g

Utrop: 5 600 kr

Ring, 18K Ø16 3/4 3,5g

Utrop: 750 kr