821 - 840 av 1 296
1...414243...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Ring, Slät graverad Ø16½ 18K 5,1g

Utrop: 1 100 kr

Armband, Fiskben 18K 19,5cm 15,7g

Utrop: 3 700 kr

Parti guld, skador 18K med pärlor 6,7g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Irrgång 61cm, Hänge med vit sten längd med ögla 39mm, 18K 9,5g

Utrop: 1 900 kr

Ring, 23K graverad Ø 18 1/4 omgjorda viselringar, med diamant ca 0,05ct små stötskador 6,9g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring, 18K med röd sten Ø 18 1/4, 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par ringar 18K Ø 20mm 2,9g

Utrop: 800 kr

Ringar, 3st i vitguld 18K med små diamanter (tot ca 0,05ct) Ø 16-16 1/4, 4,0g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, 18K 16,5g (ringar m stenar)

Utrop: 3 300 kr

Brosch, 18K med små odlade pärlor längd 41mm 4,4g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, 18K Pansar 44cm 3,6g

Utrop: 750 kr

Damur, Certina 18K äldre modell band quartz batteri slut, 18K Korridor matterad ovansida ca 17,5cm brv 28,9g

3 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring, 18K i vitguld Ø 18, med diamanter 3x 010ct 1,8g

Utrop: 2 000 kr

Ringar, 2st, Hängen 2st, 1 Par Örhängen (ena trasigt) slitage, 18K 9,3g

Utrop: 1 900 kr

Damur, Zenith manuell plexiglas, X-länk med stav 17,5cm allt 18K brv 27,8g

3 300 kr

Utrop: 3 500 kr

Parti guld, 18K slitage, sten, 9,6g

Utrop: 2 000 kr

Ring, med grön sten (sliten) Ø 17 1/2, 14K, 3,9g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, 18K Bismarck doserad 42cm 9,9g

Utrop: 2 000 kr

Ringar, 3st släta graverade (2st 23K, 1 20K) 17,7g

Utrop: 4 400 kr

Armband, 18K Bismarck med säkerhetskedja slitet, 19cm 4,8g

Utrop: 1 000 kr