801 - 820 av 1 260
1...404142...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Armband, Ärtlänk med 4 Berlocker Hjärtan (skador) 18K 17cm 1,9g

400 kr

Utrop: 400 kr

Armband, med Namnplattor 18K 15 resp 16cm 8,5g gravyr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Kullänk 41cm Hänge Delfin 18K 2,0g

Utrop: 550 kr

Halskedja, Kullänk 18K 41cm 1,9g

Utrop: 450 kr

Ring, Slät 18K Ø19 11,4g skador

Utrop: 2 700 kr

Hänge, med diamanter 3xca0,05ct 23K 30mm 6,7g gravyr

Utrop: 2 100 kr

Ring, med vita stenar 18K Ø18 3,2g

Utrop: 850 kr

Armband, 3st Bismarck 18K 17, 18 och 18,5cm 25,4g Berlock ej guld

Utrop: 5 100 kr

Ring, med röd sten 18K 3,2g av

Utrop: 650 kr

Hänge, Hjärta med små diamanter 5xca0,01ct 3xca0,005ct (single cut) 18K 16mm 2,0g

Utrop: 575 kr

Parti guld, 18K 5,7g skador slitage

Utrop: 1 200 kr

Ring, med diamanter 3xca0,03ct (enl gravyr 0,09ct) 18K Ø17 4,8g gravyr

Utrop: 1 200 kr

Ringar, 2st en slät och en graverad dekor 18K Ø18 1/4, 19 4,8g gravyr

Utrop: 1 000 kr

Ring, med diamant ca0,05ct (gammalslipad) 18K Ø18 3/4 1,5g

375 kr

Utrop: 425 kr

Ring, med vit sten 18K Ø17 3/4 Bruttovikt: 5,4g

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, Tärnan 14K Bruttovikt: 5,2g manuell ej funktionsgaranti

350 kr

Utrop: 325 kr

Ring, Camé 18K Ø16 2,3g slitage gravyr

Utrop: 475 kr

Ring, Ingenjörsring SSTA (Stockholm Stads Tekniska Aftonskola) 18K Ø18 1/2 7,1g gravyr

Utrop: 1 500 kr

Ringar, 3st Släta 18K Ø17 1/4,17 1/4,19 10,9g gravyr

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, ett Par med pärlor och stenar 18K Bruttovikt: 5,4g stift

800 kr

Utrop: 950 kr