761 - 780 av 1 260
1...383940...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Ring, Slät 18K 3,8g slitage

Utrop: 800 kr

Ring, med vita stenar 18K Ø16 3/4 4,7g

Utrop: 1 300 kr

Ring, Enstensring 18K diamanter 1xca0,16ct, 6xca0,02ct Ø19 3,3g gravyr

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Armband, Pansar 18K 18,5cm 2,9g ihåligt

Utrop: 600 kr

Armband, Bismarck 18K 20,5cm 13,4g en låsåtta glapp

Utrop: 3 100 kr

Parti guld, 18K 6,6g

Utrop: 1 400 kr

Ringar, Släta 2st 18K Ø16 1/4, 16 1/4 10,0g tvåfärgade gravyr

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, 18K Ringar 2st Ø19, 16 1/2 Örhänge ett udda 9,1g gravyr udda

Utrop: 1 900 kr

Ring, med blå sten 18K Ø15 1/4 Bruttovikt 4,2g

Utrop: 850 kr

Armband, Figaro 18K 20cm 19,4g

Utrop: 4 500 kr

Klackring, 18K Ø20 2,6g bucklig

475 kr

Utrop: 550 kr

Ring, Slät 18K Ø18 2,7g gravyr

Damur, Calvin Klein K4211 stål quartz mineralglas integrerad länk 14cm

Ring, med tre vita stenar (naggade) 18K Ø16 3/4 1,9g skev

Utrop: 400 kr

Ring, med lilatonad sten 18K Ø17 2,1g

Utrop: 550 kr

Hänge, Hjärta med små diamanter 18K 0,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen, ett par Ringar 18K 1,2g

Utrop: 325 kr

Örhängen, ett par Ringar 18K 1,7g

Utrop: 450 kr

Örhängen, ett par med stenar 18K Bruttovikt: 2,1g stift

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring, Slät 23K Ø19 5,1g gravyr

Utrop: 1 300 kr