301 - 320 av 1 260
1...151617...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Silver, 7 Kaffeskedar 118mm modell Sachsisk

375 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Certina 18K quartz med läderarmband

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Roamer, automatic, skelettboett med läderarmband

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr

Gitarr, akustisk Fender modell 1000SX ( lagad vid halsen) i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital videokamera Sony modell DCR-DVD306E med, fjärrkontroll, batteri, kablar, (ingen laddare) i väska

900 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, bärbar Asus Eee Pc 904 HD vit med laddare i fodral

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Herrur, Diesel quartz med läderarmband

275 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar, 1 par modell Classic med mellandel i trä höjd 19,5 cm Skultuna mässing

750 kr

Utrop: 300 kr

Glas, 6 glas på fot höjd 19,5 cm (1 med liten nagg) Fyrklövern, skickas ej

125 kr

Utrop: 150 kr

Netsukes, 13 sign. i trä

1 900 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen, 1 par 18K 1,4 g

Utrop: 425 kr

Partiguld, 18K gravyr, trasigt 21,5 g

Utrop: 4 500 kr

Ringar, 2, 18K med stenar Ø 16,5, Ø 17 4,3 g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Klackring, med sten 18K Ø 20 4,9 g

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K vitguld Ø 17 2,7 g

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 18K 48 cm 12,6 g

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Halskedja, Ankar 18K 51,5 cm 15,3 g

Utrop: 3 500 kr

Berlock, 18K 0,8 g

Utrop: 250 kr

Halskedja, 40cm med hänge med pärlor 18K 6,6 g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Pansar 37 cm med hänge 18K 3,7 g

Utrop: 900 kr